Agape danışmanlık merkezi
AnasayfaSite içi arama

Agape

UZMANLARIMIZ

Canan GÜRDALAR

Canan GÜRDALAR

Uzman Psikolojik Danışman

ÖZGEÇMİŞ

 

Hacette Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü lisans programını 1998 yılında bitirmiştir.

Özel eğitim kurumlarında psikolojik danışman ve rehberlik bölümü koordinatörlüğü ve okul yöneticiliği yapmış ve yapmaktadır. Çeşitli özel ve resmi kurumlarda öğrenci, öğretmen, veliler ve çalışanlara yönelik çocuk eğitimi, anne baba eğitimi, iletişim becerileri, stres yönetimi gibi çeşitli bilgilendirici ve eğitici seminerler vermiştir.

2000 yılından itibaren çocuk, aile, , ergen ve yetişkinlere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte ve güncel aylık dergilerde yazıları ve röportajları yayınlanmaktadır.

Psikodrama ve alt  terapi yöntemleri ile çocuk, aile, yetişkin ve öğretmenlere yönelik bireysel ve grup çalışmaları yürütmektedir. Özellikle çocukların davranış ve uyum sorunlarından kendine güvensizlik, korku ve kaygılar, uyum problemi ve davranış bozuklukları, anne bağımlılığı, kardeş kıskançlığı, okul problemleri  ve sınav heyecanı, okul başarısızlığı, öğrenmede psikolojik desteğin önemi, altını ıslatma ve dışkı kaçırma, psikolojik kökenli kekemelik, parmak emme, tırnak yeme, fobiler ve korkular, uyku bozuklukları, içe kapanıklık, çalma, yalan söyleme, aşırı hareketlilik, saldırganlık, uyurgezerlik, bağımlılık, anne bağımlılığı, saldırgan çocuk, kuralsız çocuk, ders çalışmayan çocuk, kardeş kıskançlığı ve asi çocuk danışmanlığı, aşırı inatçılık, okul başarısızlığı, dikkat eksikliği, okul fobisi, öğrenmede psikolojik desteğin önemi, sınav kaygısı ve sınav sonrası kaygı, ders çalışma teknikleri ve örnek ders çalışma programları, ders başarısını arttırma konuları üzerine uzmanlaşmıştır. Çocuklar aileler ve yetişkinlerle psikodrama çalışmalarına devam etmektedir.

Agape Danışmanlık Merkezi’nde, aile, çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik, sistemik-dinamik perspektifle psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir

 

 

 

 

 

 

 

Geri Dön
İçeriği Paylaş
Agape danışmanlık merkezi
mavera interaktif