Agape danışmanlık merkezi
AnasayfaSite içi arama

Agape

UZMANLARIMIZ

Dilek KAPLAN

Uzman Psikolojik Danışman

1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuş, Yıldız Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda Anne Çocuk Eğitim Programı’nın geliştirilmesi ve Okulöncesi Veli Çocuk Eğitim Programının oluşturulması ve geliştirilmesinde çalışmıştır.  Uzun yıllar eğitim kurumlarında yöneticilik ve farklı yaş gruplarına yönelik psikolojik danışmanlık görevleri yapmıştır. Kurumsal çalışmaları sırasında ebeveynler, öğretmenler ve öğrenciler için sunumlar gerçekleştirmiştir.

Psikanalizden psikodinamik terapilere, projektif testler, çocuk değerlendirme testleri, aile ve çift terapileri gibi alanlarda uzun süreli eğitimlere katılmıştır.  Vaka sunumları ve Projektif testlerin okul ortamında kullanımı ile ilgili mesleki sunumlar gerçekleştirmiştir. Grup ve bireysel süpervizyon çalışmalarına devam etmektedir.

2013 yılından itibaren Agape Danışmanlık Merkezinde çocuk, ergen ve yetişkinler ile klinik çalışmalarını sürdürmektedir.

Geri Dön
İçeriği Paylaş
Agape danışmanlık merkezi
mavera interaktif