Agape danışmanlık merkezi
AnasayfaSite içi arama

Agape

UZMANLARIMIZ

Nur AĞDELEN

Psikolog Dr.
 
Lisans eğitimini 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünde tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi’nde aynı alanda yüksek lisans eğitimine devam etmiş, 2013 yılında ''İlişki Değerlendirmenin Yordayıcısı Olarak Aile İletişim Kalıpları'' konulu tezini savunarak uzmanlığını almıştır. İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü Sosyal Psikoloji Anabilim Dalı’nda ''Yetişkinlerin Evden Ayrılma Süreçlerinin İncelenmesi'' konulu doktora tezini 2019 yılında tamamlamıştır.
Devler II Gelişimsel Tarama Testi ve Bilişsel Değerlendirme Sistemi (Cognitive Assessment System – CAS) uygulayıcısıdır.
Dr. Murat Dokur tarafından yürütülen Aile ve Çift terapisi eğitimini, Filiz Çetin tarafından verilen Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ve Yoğunlaştırılmış Filial Terapi eğitimlerini tamamlamıştır. Uluslararası Psikanaliz Birliği’ne bağlı İstanbul Psikanaliz Derneği’nde Psikanalitik Formasyona devam etmektedir.
2008-2012 yılları arasında özel eğitim kurumlarında psikolojik danışman olarak çalışmıştır. 2012-2020 yılları arasında özel danışmanlık merkezlerinde çocuklar, ergenler ve aileleri; yetişkinler ve çiftlerle çalışmıştır. Özel eğitim kurumlarında, anne babalara ve öğretmenlere yönelik seminerler vermiştir. Kronik hastalığı olan çocuklara ve ailelerine yönelik psikososyal destek projelerinde yer almıştır. Özel şirketlerin tüketicilerini tanımalarına ve anlamalarına yönelik araştırma projeleri yürütmüştür.
2020 yılından itibaren çalışmalarına Agape Danışmanlık Merkezi’nde devam etmektedir.
Geri Dön
İçeriği Paylaş
Agape danışmanlık merkezi
mavera interaktif