Agape danışmanlık merkezi
AnasayfaSite içi arama

Agape

UZMANLARIMIZ

Sevil UZUNOĞLU

Sevil UZUNOĞLU

Psikolojik Danışman

ÖZGEÇMİŞ

1998 yılında ODTÜ Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünü bitirmiştir. Uzun süre özel bir eğitim kurumunda psikolojik danışman olarak çalışmıştır.

Psikodrama Temel Aşama, Psikanalizden Psikodinamik Terapilere, Projektif Testler (CAT, TAT ve Çizim Testleri) eğitimleri ve Psikanaliz Derneklerince düzenlenen sempozyumlara katılmıştır. 7. Çocuk Psikanalizi Günleri’nde “Psikolojik Danışman Üçüncü Olduğunda” ve II. Ulusal Rorschach ve Projektif Testler Kongresi’nde, İlköğretimde Projektif Testler “Unutulmuş Dilin Yansıması”başlıklı bildirileri sunmuştur.

Yansıtma Dergisi, Çocukluk Dönemi 2 sayısında "Ben, Biz Ya Da İkimiz" İkizliğin Dinamiklerini Kinetik Aile Çiz Testi Işığında İncelemek, başlıklı yazısı yayınlanmıştır. Suret Psikokültürel Analiz Dergisi’nde, Psike İstanbul, Sinema ve Psikanaliz dergilerinde çevirileri yayınlanmıştır. Ayrıca Psike İstanbul ve Bilgi Üniversitesi Yayınları ortak projesi olan Psike İstanbul Psikanaliz Kitaplığı’ndan yayınlanacak olan David Rosenfeld’in, Ruh, Zihin ve Psikanalist kitabının çevirisini yapmıştır.   

Uygulamalı Gelişim Psikolojisi alanında yüksek lisansına devam etmektedir. 

Geri Dön
İçeriği Paylaş
Agape danışmanlık merkezi
mavera interaktif