Agape danışmanlık merkezi
AnasayfaSite içi arama

Agape

UZMANLARIMIZ

Yasemin BEYDAĞLI

Yasemin BEYDAĞLI,
Psikolojik Danışman

ÖZGEÇMİŞ

Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunudur. Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü lisans programını 1996 yılında bitirmiştir.

Psikodinamik Perspektifli Terapiler, Dikkat Dağınıklığı ve Özel Öğrenme Güçlüğü alanlarında uzun süreli uzmanlık eğitimlerini tamamlamıştır. Aynı zamanda çocukların ve yetişkinlerin kişilik yapılanmaları ve iç dünyaları hakkında bilgi edinilebilen projektif testlerin uygulanması ve değerlendirilmesi ile ilgili eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalarını almıştır. (Rorschach , CAT ve TAT)

Özel eğitim kurumlarında psikolojik danışmanlık ve anaokulu müdürlüğü yapmış; öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik çok sayıda bilgilendirici ve eğitici seminerler vermiştir. Çeşitli özel ve resmi kurumlarda çocuklar, ergenler ve ailelere yönelik seminerler vermiştir. Internet sitelerinde ve aylık aktüalite dergilerinde çocuk psikolojisi ile ilgili yazıları yayınlanmıştır.

1996 yılından itibaren çocuk ve ergenlerle dikkat dağınıklığı, özel öğrenme güçlüğü, duygusal ve davranış problemleri alanlarında bireysel ve grup çalışmalarına devam etmektedir.  

 

Geri Dön
İçeriği Paylaş
Agape danışmanlık merkezi
mavera interaktif