Agape danışmanlık merkezi
AnasayfaSite içi arama

Psikolojik Danışmanlık

Grup Çalışması ve Seminerler

Agape Masal Günleri

 

Felsefeci Afitap Canver eşliğinde;

Çocuklarımızla hikayeler okuyoruz… Ancak okuduklarımızın onların zihninde nasıl yer bulduğunu göz ardı ediyoruz… Konuşmaya başladığımız andan itibaren “bilgi” edinmek için sorular sormaya başlarız. Ancak doğru bilgiyi edinmenin yolu doğru sorular sormaktan geçer. Çocukların doğru okuma ve doğru sorular sorarak  felsefi bakış açılarını geliştirmek için okuma ve sorgulama serüvenleri Agape Masal Okumaları’nda “seçilmiş masalları” birlikte okuyarak, yorumlayarak, canlandırarak, birlikte sorarak başlayacak…

Etkinlik programında felsefe, yaratıcı okuma ve tam öğrenme modeli kullanılarak; kitap okumaya özendirme, okuduğunu anlama, yorumlama, çok yönlü ve eleştirel düşünme, doğru soruyu sorma, etkin katılım sağlayarak düşündüklerini rahatça dile getirebilme, yaratıcı düşünme gücünü ortaya çıkarma, hayal gücünü geliştirme, okuduklarıyla yaşam deneyimlemeleri arasında doğru bağlantılar kurarak yeni sorular sorma, yorumlama ve okuduğunun ötesini düşleyerek farklı bakış açıları üretmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.

Perşembe günleri çocuklarınızı bekliyoruz…

Masal gününe katılım;

Çalışma 4-6 yaş arasındaki çocuklara yönelik,  perşembe günleri 1,5 saatlik oturumlar olmak üzere 4 hafta olarak planlanmıştır.  Açılacak olan grupların tarihlerine etkinlik takviminden ulaşabilirsiniz.        

Ücret 30 YTL.+kdv.'dir. Katılımcı sayısı 4 kişi ile sınırlı olduğundan 0216 566 06 84 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

 

İçeriği Paylaş
Agape danışmanlık merkezi
mavera interaktif